سایت در حال توسعه می باشد
امکان بروز خطا در هر یک از مراحل خرید و در خواست ها وجود دارد در صورت بروز مشکل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید
آرم طاهانگار سامانه طاهانگار

قرارداد با تأمین‌کنندگان


ماده 1- موضوع قرارداد
1-1- فروش کتاب در فروشگاه سامانه طاهانگار

ماده 2- طرفین قرارداد
2-1- فروشنده: گروه طاهانگار
2-2- تأمین‌کننده: می‌تواند نویسنده، ناشر و کتاب‌فروش باشد، بعد از عقد قرارداد به‌عنوان تأمین‌کننده در سامانه طاهانگار اقدام به فروش کتاب نماید.

ماده 3- شرایط پذیرش کتاب و افزودن کتاب به فروشگاه سامانه طاهانگار
3-1- ثبت‌نام در سامانه طاهانگار و عقد قرارداد تأمین‌کننده کتاب.
3-2- ثبت و ارسال کتاب‌های مورد نظر تأمین‌کننده از بخش حساب کاربری و ارسال به سامانه طاهانگار .
3-3- بررسی و استعلام اصالت مجوز کتاب‌ها توسط کارشناس سامانه طاهانگار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .
3-4- ارسال 10 نسخه از کتاب‌های پذیرش‌شده به‌عنوان پشتیبان به نشانی سامانه طاهانگار (هزینه ارسال بر عهده تأمین‌کننده است لطفاً بعد از ارسال پیامک پذیرش، کتاب‌های مد نظر را ارسال نمایید).
3-5- وارد نمودن تعداد موجودی هر کدام از کتاب‌های پذیرفته شده توسط تأمین‌کننده و ثبت قیمت رو جلد کتاب و تخفیف‌های فروش برای هر کتاب.

4- کارمزد فروش کتاب
4-1- کارمزد فروش کتاب و ارسال توسط تامین کننده 10% از قیمت رو جلد هر کتاب است.
4-2- کارمزد فروش کتاب و ارسال توسط انبار طاهانگار 20% از قیمت روی جلد هر کتاب است.

5- تعهدات طرفین قرارداد
5-1- طاهانگار موظف است کتاب‌های تأیید شده را در فروشگاه ثبت نماید مگر در صورت اتمام موجودی تأمین‌کننده و موجودی پشتیبان.
5-2- طاهانگار بلافاصله بعد از فروش کتاب برای تأمین‌کننده پیامکی با متن «تأمین‌کننده محترم نسبت به ارسال سفارش کتاب به پنل حساب کاربری خود مراجعه فرمایید» ارسال می‌نماید و تأمین‌کننده موظف است روزانه حساب کاربری خود را چک نمایید و کتاب‌های فروخته شده را تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش ارسال نماید و کد پیگیری مرسوله را وارد نماید.
5-3- طاهانگار بعد از سپری شدن زمان تعیین شده برای ارسال کتاب اقدام به ارسال کتاب از کتاب‌های پشتیبان می‌نماید و امتیاز منفی در رتبه‌بندی تأمین‌کنندگان برای تأمین‌کننده اعمال می‌نماید.
5-4- طاهانگار از تأمین‌کنندگان در برابر مشتری‌های وسواس حمایت می‌نماید و در صورت بررسی شکایت خریدار از تأمین‌کننده با بررسی و تطبیق کتاب ارسالی تأمین‌کننده و کتاب پشتیبان سامانه اقدام اتخاذ رأی نموده و مبلغ کتاب را برای تأمین‌کننده واریز می‌نماید.
5-5- طاهانگار موظف است در صورت ارسال کتاب توسط تأمین‌کننده، تحویل و اعلام رضایت خریدار مبلغ کتاب را با کسر کارمزد به‌حساب اعلام شده توسط تأمین‌کننده واریز نماید.
5-6- تأمین‌کننده موظف است در صورت اعلام شکایت خریدار و ارائه مستندات به رأی کارشناسان طاهانگار تمکین نماید.
5-7- تأمین‌کننده موظف است موجودی ثبت شده در سامانه را در صورت ثبت سفارش ارسال نماید.
5-8- تأمین‌کننده فقط مجاز به اصلاح قیمت روی جلد کتاب‌هایی است که یک سال از چاپ کتاب گذشته باشد و یا تجدید چاپ شده باشد، حتماً باید با لیبل زدن رو کتاب اقدام به اصلاح قیمت نماید.
5-9- تأمین‌کننده مجاز به فروش کتاب‌های تأیید شده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و فروش کتاب‌های غیرمجاز ممنوع است.
5-10- تأمین‌کننده (کتاب فروشان) موظف به رعایت قانون کپی‌رایت و حقوق صاحبان آثار است و آثار فروخته را از صاحبان آثار، ناشر اثر و یا شرکت‌های مجاز توزیع کتاب تهیه و بفروش برسانند و تکثیر به هر نوع توسط تأمین‌کننده و یا فروش نسخه‌های تکثیر شده ممنوع و غیرمجاز است و در صورت پیگرد قانونی توسط صاحب اثر ملزم به قبول رأی اتخاذ شده توسط ارگان‌های مربوطه است.

ماده 6- موارد فسخ قرارداد
6-1- طاهانگار محق است درصورتی‌که تأمین‌کننده از تحویل کتاب‌های پشتیبان به طاهانگار و یا عدم ارسال کتاب به خریدار امتناع نماید نسبت به فسخ این قرارداد اقدام نماید.
6-2- طاهانگار محق است در صورت تبعیت نکردن تأمین‌کننده از قانون اداره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موازین نظام جمهوری اسلامی و قانون کپی‌رایت نسبت به فسخ این قرارداد اقدام نماید.
6-3- در صورت تغییر در مفاد قرارداد طاهانگار موظف است قرارداد جدید را در بخش اخبار سایت اعلام نماید و تأمین کننده می‌تواند ظرف 15 روز در صورت نپذیرفتن مفاد قرارداد جدید با درخواست کتبی و ارسال در بخش پشتیبانی اقدام به فسخ قرارداد نماید اگر تأمین‌کننده در زمان موردنظر نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش اقدام ننماید سامانه به‌صورت پیش‌فرض پذیرش قرارداد جدید را برای ایشان ثبت خواهد کرد.
6-4- تأمین‌کننده محق است درصورتی‌که طاهانگار از فروش کتاب‌های پذیرفته شده امتناع نماید نسبت به فسخ این قرارداد اقدام نماید.

ماده 7- چنانچه اختلافی در تفسیر و اجرای هر یک از مواد این قرارداد بروز نماید موضوع اختلاف به مسئول مربوطه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به‌عنوان داور مرضی‌الطرفین ارجاع خواهد شد و رأی داور برای طرفین قاطع و لازم‌الاجرا است.
ماده 8- هرگونه قرارداد مغایری در این زمینه که از طرف هر شخص حقیقی یا حقوقی ابراز گردد باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

تبصره 1: طرفین قرارداد ملزم هستند در صورت تغییر آدرس حداکثر ظرف ده روز نشانی جدید خود را کتباً به اطلاع یکدیگر برسانند، در غیر این صورت کلیه مرسولات، آگهی‌ها و اخطارهای قانونی به آدرس سابق نافذ و معتبر خواهد بود.

این قرارداد در 8 ماده و 24 بند 1 تبصره تنظیم گردیده و لازم‌الاجرا است.

تاریخ بروزرسانی : 1401/8/3


در صورت پذیرش قرارداد متن نمونه زیر را در یک برگه سفید (ترجیحا A4) با دست خط خودتان بنویسید ، سپس امضاء کنید . در آخر طبق الگوی نمونه کارت ملی خود را در پایین برگه قرار دهید و از خودتان همراه با دست نوشته عکس بگیرید.
* لطفا دقت کنید که نوشته های داخل برگه در تصویر خوانا باشد در غیر این صورت پذیرفته نمی شودراهنمایی

متن نمونه : اینجانب قرارداد موجود در سایت tnbook.ir را مطالعه نموده و تمامی موارد مندرج در آن را می پذیرم و متعهد می شوم بر اساس آن عمل نمایم.