سایت در حال توسعه می باشد
امکان بروز خطا در هر یک از مراحل خرید و در خواست ها وجود دارد در صورت بروز مشکل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید
آرم طاهانگار سامانه طاهانگار


درباره ما

این مجموعه با هدف ایجاد محیط رقابتی سالم جهت کم کردن مشکلات آماده‌سازی و اخذ مجوز، هزینه چاپ و نشر و فروش کتاب اقدام به راه‌اندازی مجتمع انتشاراتی و چاپخانه دیجیتال و ثبت سفارش و پیگیری مراحل مختلف کتاب به‌صورت برخط (آنلاین) ؛ با راه‌اندازی سامانه tnbook.ir نموده است. تا نویسندگان و همکاران انتشاراتی با خیال آسوده ازنظر تأمین هزینه‌های چاپ حتی در تیراژ کم که مقرون‌به‌صرفه نیست در تیراژ زیاد هزینه هنگفت برای شما عزیزان تحمیل می‌کند. کلیه مراحل به توجه به قراردادهای همکاری فی ما بین این مجموعه و نویسندهگان و ناشران در مسیر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی و ترویج فرهنگ کتابخوانی تدوین گردیده است.

* که در سامانه قابل‌مشاهده است می‌توانید مبادرت به عقد قرارداد همکاری نمایید.

فواید استفاده از سامانه tnbook.ir و عقد قرارداد با انتشارات و چاپخانه دیجیتال طاهانگار

  • 1- عقد قرارداد به‌صورت الکترونیکی: کلیه مراحل عقد قرارداد، پذیرش اثر، چاپ و فروش به صورت الکترونیکی انجام می‌پذیرد که با عضویت در سامانه می‌توانید اقدام عقد قرارداد و ثبت سفارش خدمات آماده‌سازی، عقد قرارداد و ثبت سفارش چاپ کتاب، عقد قرار فروش کتاب برای نویسندگان و ناشران در فروشگاه کتاب را فراهم شده است.
  • 2- کاهش هزینه آماده‌سازی: با توجه به این‌که هزینه آماده‌سازی اثر (تایپ، ویراستاری و طراحی) برای چاپ و انتشار کتاب به‌صورت فیزیکی و دیجیتال پرمشغله و هزینه‌بر است در این سامانه با حداقل دستمزد و باکیفیت عالی نسبت به انجام این امور مبادرت نماید.
  • 3- محاسبه آنلاین قیمت کتاب: در بخش محاسبه آنلاین قیمت کتاب بدون نیاز حضور در دفاتر انتشاراتی و چاپخانه‌های متعدد برای استعلام قیمت می‌توانید قیمت چاپ کتاب در تیراژ مختلف با مواد اولیه متفاوت، جلدسازی‌های مختلف اقدام به استعلام قیمت و در صورت رضایت ثبت سفارش نمایید.
  • 4- عقد قرارداد با ناشر و نویسنده برای چاپ و فروش کتاب بدون دریافت هزینه اولیه در بخش محاسبه آنلاین قیمت کتاب بدون نیاز حضور در دفاتر انتشاراتی و چاپخانه‌های متعدد برای استعلام قیمت می‌توانید قیمت چاپ کتاب در تیراژ مختلف با مواد اولیه متفاوت، جلدسازی‌های مختلفتمام همکاران انتشاراتی و نویسندگان محترم می‌توانند بامطالعه قراردادهای این مجموعه، با این مجموعه همکاری نمایند. تمام مراحل ثبت سفارش، چاپ، ارسال در سامانه انجام خواهد شد. از بابت چاپ از شما عزیزان هزینه‌ای دریافت نخواهد شد از سود فروش اثر، طبق قرارداد، برای نویسنده یا ناشر سود تعلق می‌گیرد.
  • 5- شفافیت و آمار دهی به اعضای سایت: با ثبت‌نام در سامانه و ارسال فایل کتاب‌های خود بعد از عقد قرارداد بدون سرمایه‌گذاری برای چاپ کتاب‌های خود در فروشگاه سامانه کتاب‌های خود را بفروش بگذارید و آمار فروش خود را در پنل کاربری خود مشاهده و اقدام به تسویه‌حساب از بابت فروش کتاب‌های خود نمایید.
  • 6- خرید مطمئن در فروشگاه سامانه: در این سامانه برای راحتی خریداران عزیز و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات فروش کتاب در نظر گرفته شده است تا مشخصات کامل کتاب همراه با بیوگرافی نویسنده، فهرست مطالب و مقدمه و یکی از فصل‌ها به انتخاب نویسنده و یا ناشر به‌صورت نسخه‌ی دیجیتال و رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد تا قبل از خرید با محتوای کتاب آشنا شوید و در صورت پسند اقدام به خرید نمایید.
  • 7- فروش کتاب بصورت فیزیکی با جلوگیری از اسراف کاغذ: با توجه به اینکه این مجموعه به‌صورت سفارشی محور اقدام به چاپ کتاب می‌نماید و براساس تعداد فروش در فروشگاه کتاب سامانه روزانه اقدام به چاپ و ارسال می‌نماید تا از منابع محیط‌زیست براساس اصل نیاز استفاده شود و از بین رفتن منابع محیط زیستی جلوگیری شود.
  • 8- فروش کتاب بصورت نسخه دیجیتال: با توجه به پیشرفت عرصه دیجیتال و مجبویت این شیوه عرضه کتاب بین خواننده‌گان کتاب و احترام به سلایق این عزیزان اقدام به فروش نسخه دیجیتال کتاب در سامانه شده است.